Українська Православна Церква Київського Патріархату за підтримки Криворізька Рада Церков запрошує криворіжців приєднатися до загальної молитви за мир, спокій і єдність в Україні. 
Приходьте з родичами і друзями, наша сила – у єдності!

24 серпня о 10:00
Проспект Поштовий, 26 (біля пам’ятника Тарасові Шевченку)

У житті трапляються моменти знеохоти. Щоб не зневіритися потрібна молитва. Молитва – це не є щось абстрактне, а дуже конкретна річ, це можливість духовно скріпитися, поговорити з Богом. Людина яка вірить у Бога, повинна підтримувати себе молитвою. Молитва важлива, бо коли приходить момент зламу чи знеохоти, при Божій помочі людина підноситься і йде далі. (Любомир Гузар)

Прямий обов’язок кожного народу визнавати свою залежність від волі Творця, сповідувати свої злочини, не залишаючи при цьому надії, що щире покаяння тягне за собою милість і прощення. А також визнавати велику істину, проголошену Святим Письмом і підтверджену всім ходом історії: лише той народ благословенний, що Господь йому Бог. Звертаючи серце до істини, будемо прибувати в виправданою Божественним вченням надії на те, що одностайний крик народу буде почутий на небі, а відповіддю стане таке благословення, як прощення гріхів нашого народу і повернення миру в нашу страждалу країну.
(Авраам Лінкольн, президент США)

Всемогучий Боже, споглянь милосердно на наш український нарід. Ми діти цього народу, любимо всі народи, а передусім любимо щирою християнською любов’ю наш український нарід. Тим то з любови до нього, а радше з любови до Тебе, наш Боже, благаємо: прости йому всі провини, поправ всі його злі нахили, а скріпи добрі нахили; змилосердися над ним у всіх його потребах. Борони його перед усякою кривдою й несправедливістю ворогів. Зливай на нього безнастанно Твоє щедре благословення. (Андрей Шептицький)

Джерело: facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *