Всесвітліші і всечесні отці, преподобні отці, брати і сестри  в чернецтві, дорогі брати і сестри у Христі!

«О Владико устань! Впалим подаєш воскресіння!»

(Стихира з Утрені)

Ти, Господи, впалим подаєш воскресіння, подай і нам силу воскреснути з гріховної тьми.

Такими словами, хочемо закликати до воскреслого Спасителя, розважаючи і застановляючись над долею України і над впалими у множество гріхів, щоб і нам подав воскресіння.

Хочемо святкувати Пасху радісно і соборно в нероздільній Україні, з рідними, близьким нам людьми, але нажаль, це бажання не так легко здійснити….

Владико встань, ми будемо вже іншими! Владико встань, допоможи нам! Владико встань, просвіти нас! Зішли нам Святого Духа і помилуй нас! Ми не можемо без Твоєї допомоги змінюватись на краще. Тільки Ти, єдиний Господь, єдиний Святий, єдиний безгрішний, можеш перемінити нас на славу Бога Отця!

«А ті, що були в оковах адових, побачили твоє безмірне милосердя, до світла радісно поспішали»… і ми хочемо до світла Вічного прийти. Прийти, щоб прославляти Тебе, Пасху вічну. Чудове Сонце правди, відкрий і нам цю правду, не залишай і нас у тіні смертній. Ми хочемо стати «…учасниками нового виноградного плоду, божественної радості і Царства Христового, оспівуючи його, як Бога, навіки».

Ми хочемо в цей « ..провіщений і святий день, перший по суботі, царський і Господній, свято над святами і торжество всіх торжеств, в цей день прославляти Христа навіки!»

Тільки Ти один можеш подати цілющу силу, яка перемінить нас і нашу Україну.

Молитовно звертаємось до Тебе, воскреслого Христа, який з любові до нас приніс себе у цілопальну жертву, та смертю смерть подолав і востав у славі і нас підведи з упадку, щоб ми єдиними устами і єдиним серцем прославляли Тебе в Тройці Святій єдиного.

«Хай воскресне Бог і розбіжаться вороги Його, і хай тікають від лиця Його ті, що ненавидять Його. І нехай погибнуть грішники від лиця Божого, а праведники хай звеселяться! Це день, що його сотворив Господь, тож радіймо і веселімося в нім»

Тож і ми в цей світлий празник відкиньмо всякий сум, піднесімо вгору серця і так один одного привітаймо!

 Христос Воскрес!       Воістину Воскрес!

Дано 11 квітня 2017 року Божого
 в м. Запоріжжі
+ Степан (Меньок) 
Екзарх Донецький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *