Цьогорічні великодні місії для брата Богдана Петеша розпочались подорожжю до найпротяжнішого міста України — Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині. Брат, що навчається на IV курсі, мав можливість зустрітися з нашим випускником, а нині сотрудником місцевого храму Св. Володимира і Ольги — отцем Іваном Талайлом.

 

 

Богдан супроводжував співом богослужіння у страсний тиждень, а також у дні великодніх свят. Однак місії не вичерпались тільки церковними піснеспівами: питомець Дрогобицької семінарії допомагав парафіянам у підготовці до Пасхи, а також разом з отцем Іваном, який є директором місцевого «Карітасу», служив потребуючим. Це стосувалось біженців Донецька, яким була надана продовольча допомога, щоб і вони мали змогу святкувати Воскресіння Христове.

 

 

 

 

По завершенні святкової вечері у Світлий Понеділок отець разом зі своєю родиною провів студента-семінариста на потяг. Повернувшись додому брат Богдан розділив пасхальну радість зі своєю родиною.

Семінарист висловлює щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату ДДС за надану можливість послужити на східних теренах.

 

 

Джерело: Дрогобицька духовна семінарія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *