В ніч з 24 на 25 жовтня молодь Кривого Рогу зустрічатиме мощі Івана Павла ІІ та ікону Богородиці, яку благословив Святий Папа для України.

Паломництво ікони Вишгородської Богородиці, яку спеціально для української молоді поблагословив Папа Іван Павло ІІ під час XV Світового Дня Молоді в 2000 році в Кастель-Гандольфо біля Рима, цієї осені розпочалося зі З’їзду молоді Одеського екзархату.

На цій території, яка включає в себе Кіровоградську, Миколаївську, Херсонську та Одеську області, молодіжна ікона пробула майже місяць. Тепер вона помандрує далі, і вже не сама, а з ще однією унікальною реліквією: мощами святого Івана Павла ІІ.

Урочиста передача ікони та мощей Донецькому екзархатові відбудеться в Кривому Розі, на Дніпропетровщині. З цієї нагоди в храмі Святої Трійці (вул. Галана, 29) відбудеться, в ніч з 24 на 25 нічні чування, а в неділю, 25 жовтня, – святкова Літургія.

Реліквії перебуватимуть у Кривому Розі до 27 жовтня. Далі їх прийматиме молодь таких міст:

  • Дніпродзержинськ – 27-28 жовтня;
  • Дніпропетровськ – 28-31 жовтня
  • Запоріжжя – 31жовтня – 3 листопада
  • Петрівка – 3-4 листопада
  • Краматорськ 4-7 листопада.

Наступним місцем мандрівки Ікони та Мощей після Донецького екзархату стане Харківський.

Повну програму прощі читай тут

Довідка
Паломництво ікони Вишгородської Богородиці та мощей святого Папи Івана Павла ІІ відбувається з ініціативи Комісії у справах молоді УГКЦ в рамках приготувань українців до Світового Дня Молоді, який вже наступного року, відбудеться всього за кількасот кілометрів від України – у польському місті Краків. Поляки щиро чекають на українську молодь, яка, своєю чергою, мусить належно духовно приготуватись до цієї події, аби достойно представити Україну на зустрічі молоді всього світу з Папою Франциском.

Прес-служба Комісії у справах молоді УГКЦ

Фото з ІІ З’їзду молоді Одеського екзархату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *