Фото

Рух «Матері в молитві» України — це групи матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Патріарха та зокрема кожного правлячого єпископа Української Греко-Католицької Церкви для своєї єпархії. Ці спільноти зорганізовані в єпархіяльні і національну спільноту.

Провідницею цього руху є Матінка Божа.

Кожна спільнота утворюється з благословення пароха.

Духовна концепція і мета спільноти полягає в тому, щоб разом служити Господеві, нести любов і утіху, надію іншим людям та бути світлом в темному світі. Таке служіння — це намагання заохочувати матерів, батьків і молодих людей зустрічатися разом, і підтримувати один одного молитвою та дружнім спілкуванням.

Головна мета для молитви спільноти, — це виконання останньої волі Господа нашого Ісуса Христа «щоб ніхто з них не був загублений»;

Основою сили руху «Матері в молитві» є щоденна молитва заступництва і підтримки її членів.

Для досягнення цієї цілі кожен член спільноти бере на себе зобов’язання перед спільнотою:
– щоденно молитися за спільноту;
– надавати спільноті практичну допомогу, відповідно до своїх можливостей і того до чого покликав його Господь;
– брати участь у спільних зустрічах для молитви і дружнього спілкування.

Членом руху «Матері у молитві» може стати будь-яка жінка, серце якої віддане дітям через молитву в групах. Це можуть бути так матері в біологічному як в духовному розумінні. Оскільки в деяких осіб дуже складна життєва ситуація і вони будуть мати потребу ділитися своїми переживаннями в групі, то в ній повинно бути від двох до восьми жінок. Винятки дозволені, якщо та умова зберігається, а це не просто зробити, коли група велика.

Необхідно пам’ятати, що:
члени груп не дають порад жодній особі стосовно її проблем, а лише вислуховують її, а потім спокійно пропонують разом помолитися і віддати ці проблеми Богові.

Коли виникають якісь труднощі чи суперечки між окремими членкинями, найкращим виходом із ситуації буде помолитися за вирішення цієї проблеми без жодних коментарів. Сатана завжди ділить, щоби володарювати, особливо коли жінки моляться. Треба про це завжди пам’ятати. Щовечора кожна членкиня молиться про захист для всіх інших сестер, учасниць всього руху «Матері в молитві», а також в наміренні єдності та уникненні пліток.

У недалекому 1995 році в Англії, дві жінки (бабусі) Вероніка і Сандра вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей, родину. Дуже швидко вони знайшли однодумців. Так зорганізувалась спільнота «Матері в молитві». Рух «Матері в молитві» поширився по цілому світі. Сьогодні спільноти існують у 80-ти країнах світу.

У вересні 2000 р. при Архикатедральному соборі св. Юра м. Львова з благословення Блаженнішого Любомира Гузара виникла перша така спільнота в Україні. Тепер такі спільноти існують майже у всіх єпархіях УГКЦ.

У 2010 р. таку групу, з ініціативи о. Ігоря Дмитришина, було створено і при нашій парафії. На даний час група збирається кожного тижня: в неділю о 13:00 після Служби Божої.

29042012641У своїх молитвах матері моляться у власних наміреннях та наміреннях потребуючих.

29042012642“Спільна молитва та участь у Святій Літургії зігріли наші серця та скріпили нашу віру”.

29042012645Запрошуємо всіх бажаючих матерів приєднуватись до нас і молитися разом з нами за наших дітей, за майбутнє нашого молодого покоління.

Один коментар до “Матері в молитві”

  • В останні часи, особливо у великих містах, священики практикують після хрещення читати над мамою молитву введення, бо воно так залишилось ще з часів підпілля. Молоді мами не дуже на тому розуміються, і щоб не допускалися по своїй необізнаності гріха, священики так поступають, що похрестять і відразу читають всі молитви введення й Оцерковлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *