В Кривому Розі утворився музичний християнський гурт «System of free people».

Історія гурту розпочалась з 2019 року в християнському молодіжному таборі, який проводився у м. Яремче. Дружня атмосфера, спілкування та постійні вечори музики з учасниками гурту «МетаНоя» запалило велике бажання в Сашка та Максима творити християнську музику. Після табору, хлопці активно почали самонавчання на музичних інструментах, збирались разом на репетиції.

Наступний важливий вплив в утворенні гурту став фестиваль «Вітер На-Дії». Саме там хлопці побачили багато християнських гуртів, які сучасною мовою промовляли до молоді про Ісуса Христа.

Після цього почались перші кроки в утворенні гурту. Викликом для хлопців стала відсутність потрібних інструментів. Тому кахон (перкурсію) зробили власними рукам, інші інструменти купляли за власні кошти чи використовували старі музичні центри замість комбіків (звукопідсилювачів) для гітар. Максим та Сашко шукали однодумців, серед них були Євген та Михайло, які згодом приєднались до гурту. Велике бажання творити музику об’єднало молодих хлопців.

Тому склад гурту такий:
Олесандр Левченко – ритм-гітара, вокал.
Максим Мистівський – бас-гітара, вокал.
Євген Скуратов – соло-гітара.
Михайло Хомин – перкусія
Ігор Дмитришин – лід-вокал.

Гурт відкритий для всіх молодих осіб, які хочуть розвиватись в сфері музиці.
На даний момент молодий гурт «System of free people» потребує фінансової підтримки. Християнська сучасна музика здатна об’єднати молодь, передавати цінності, а також показати, що вірити – це круто.

Для детальної інформації звертайтесь за номером: +38 096 683 8094 (Ігор Дмитришин).

https://www.instagram.com/p/CEzoemjDIDQ/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *