Апостол: Еф. 224 зач.

Послання Апостола Павла до Ефесян 4, 1-6.

1. Браття, благаю вас я, Господній в’язень, поводитися достойно покликання, яким вас покликано, 2. в повноті покори й лагідности, з довготерпеливістю, терплячи один одного в любові, 3. стараючися зберігати єдність духа у зв’язку миру. 4. Одне тіло, один дух, як і ви були покликані в одній надії вашого покликання. 5. Один Господь, одна віра, одне хрищення! 6. Один Бог і Отець усіх, що над усіма і через усіх, і в усіх.

Неділя після Богоявлення

Апостол: Еф. 224 зач.

Послання Апостола Павла до Ефесян 4, 7-13.

7. Браття, кожному з нас дана благодать в міру Христових дарів. 8. Тому й сказано: Зійшовши на висоту, полонив він полонених, і дав людям дари. 9. Те «зійшовши» що означає, як не те, що він був зійшов униз у найнижчі частини землі? 10. Той же, хто був зійшов униз, є той самий, що зійшов вище всіх небес, щоб усе наповнити. 11. І він настановив одних апостолами, інших пророками, ще інших євангелистами, пастирями, і вчителями, 12. для вдосконалення святих на діло служби, на будування тіла Христа, 13. поки ми всі не дійдемо до єдности у вірі й до повного пізнання Божого Сина і не станемо дорослим мужем, у міру повного зросту, повноти Христа.

Євангеліє: Мт. 8 зач.

Євангеліє від Матея 4, 12-17.

12. В тому часі зачувши, що Івана ув’язнено, Ісус вернувся в Галилею 13. і, покинувши Назарет, пішов і оселивсь у Капернаумі, що при морі, на границях Завулона та Нафталі, 14. щоб збулося те, що сказав був пророк Ісая:
15. О земле Завулона та земле, Нафталі,
приморський шляху, країно за Йорданом,
поганська Галилеє!
16. Народ, який сидів у темноті,
побачив велике світло;
тим, що сиділи в країні й тіні смерти,
зійшло світло.
17. З того часу Ісус почав проповідувати й говорити:
Покайтесь, бо царство небесне близько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *