Освячення каплиці святого Василія Великого в Кривому Розі

У неділю 30 листопада 2014 р.Б. відбулось урочисте освячення каплиці  – довгоочікувана подія для нашої парафії. Каплицю освятив владика Степан (Меньок), екзарх Донецький УГКЦ, на честь святого Василія Великого.

Зустріч Владики

В Архієрейській Божественній Літургії взяли участь чимало отців, зокрема: о. Роман Вовк, о. Василь Колодій, о. Ростислав Муховський, о. Андрій Бухвак. Були представники Київської Трьохсвятительської духовної семінарії – віце-ректор о. Андрій Чорненко з нашими семінаристами – Ігорем та Олексієм.

Чин освячення храму Владика Степан (Меньок) Освячення престолу Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Каплиця Василія Великого в Кривому Розі Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі В освячені новозбудованої каплиці взяли участь вірні з Кривого Рогу та гості з інших міст. Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Під час Літургії владика здійснив чин поставлення у диякони Станіслава Старинського. Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Дияконські свячення Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі

За вірну службу отцю-пароху Ігорю Дмитришину було вручено золотий хрест з прикрасами. Владика нагородив подячними грамотами парафіян-фундаторів храму: Василя Філяка, Любов Троян, Тараса Проця. Також отець Ігор висловив подяку усім, хто причинився до створення цієї каплички матеріально, фізично та молитовно.

Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Ігор Дмитришин Василь Філяк Любов Троян Тарас Проць

Парафія Святої Трійці привітала вірних парафії Володимира та Ольги з появою власної каплиці для служіння Богові та щиро радіє з цього приводу.

Освячення каплиці Василія Великого в Кривому Розі Святкування в кафе

Висловлюємо подяку Любові Трофименко, парафіянці нашої церкви, за організацію святкового обіду з нагоди освячення каплиці.

Святкування в кафе

Наразі в Кривому Розі зареєстровано дві громади УГКЦ: Святої Трійці та Володимира і Ольги. Каплиця святого Василія Великого належить до парафії Володимира і Ольги, біля якої в майбутньому буде споруджено великий храм.

Хвала Богові і слава, що не покидає своїх дітей в такий нелегких для нас час і дає можливості якомога більше приділяти часу молитві та духовному відродженню!

Прес-служба

Дозвольте себе любити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *