ОТЕЦЬ
Для кожного з нас отець є особливою людиною в житті. Хочемо поділитись з Вами своїми думками:

“Мене завжди вражали його відданість своїй справі, його щирість, доброта, простота і глибина… і почуття гумору! Його проповіді пронизані любов’ю до людей і своєї справи. Він так турботливо відноситься до парафії!”

“Отець Ігор дуже добра і щира людина! Завжди дає добрі поради. Коли з ним спілкуєшся, здається, ніби ти ведеш діалог не зі священиком, а просто з другом! Завжди посміхається, чітко пояснює для парафіян Святе Письмо і з любов’ю та натхненням відноситься до церкви! Збудував гарну трапезну, де молодь спілкується і навчається!”

“Очень интересный, весёлый и мудрый человек. А когда я узнал, что он ещё и спорт любит и так им увлекается, это меня сильно поразило, как столько хороших качеств могут быть в одном человеке. И я понял, что Бог закладывает в нас много чего хорошего. Некоторые люди закапывают свои таланты, но есть и те, которые используют Божий дар во благо другим людям. Такими людьми можно только восхищаться и говорить спасибо Богу, что они в нашей жизни есть и дают отличный пример”.

“Хто як не отець так вміло і чуйно прокладає Божу стежинку до кожного серця, яке його слухає. Наш отець вселяє надію і неймовірну віру, дарує підтримку і розуміє все до останнього слова. Абсолютно в кожній проповіді знаходиш щось для себе… інколи здається, що отець присвятив цілу проповідь одному тобі, настільки проникливо він може сказати. А чому? Бо з ним Бог!”

“Отець Ігор став нашим духовним батьком, добрим порадником, щирим другом та надійною опорою у потрібні моменти. Для мене він є гідним прикладом для наслідування. Я завжди дивувався його мудрості, завзятості та енергії. Він неймовірна людина”.

“Отець Ігор – це людина, яка не залишає байдужим нікого, хто з ним знайомий. Для будь-кого він може стати другом, наставником та гарним співрозмовником. Для мене о.Ігор є джерелом любові до Бога, доброти та прикладом повної самовіддачі і служіння ближньому. Я знаю, що Бог через нього навертає багато людей, в тому числі і мене”.

“Отець є для нас прикладом гарного християнина, прикладом відданого служіння Богові і людям, прикладом люблячого батька, господаря і друга. Для багатьох з нас отець є нашим символом віри, любові і щирості”.

“Людина, яка несе в собі Божий мир, любов і радість! Мудрий вчитель, який навчає нас, найперше, власним прикладом. Своє духовне зростання завдячую власне старанням отця. Щаслива, що маю такого духовного батька!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *