Криворізька Рада Церков та Екологічне Бюро УГКЦ запрошують вірних християнських Церков, представників природоохоронних інституцій, наукових і освітніх установ, громадських організацій, всіх небайдужих криворіжців, людей доброї волі познайомитись з Екологічною позицією церкви.
Ми будемо говорити про вчення Церкви щодо питань екології, про формування відповідального ставлення до довкілля та збереження створіння, про підвищення екологічної свідомості, про об’єднання зусиль у напрямку забезпечення екологічних прав громадян та про підвищення екологічної свідомості мешканців міста Кривого Рогу.

Ми глибоко переконані, що майбутнє людського роду залежить від того, як ми, в мудрий та сповнений любові спосіб, справедливо і чесно зуміємо захистити дар творіння, ввірений нам Богом. З жалем визнаємо несправедливу експлуатацію нашої планети, що є гріхом перед Божими очима. Підтверджуємо нашу відповідальність та обов’язок зростати у почуттях покори й поміркованості, щоб усі відчули необхідність шанувати створіння та дбайливо його охороняти. Разом стверджуємо спільне зобов’язання пробуджувати сумління стосовно охорони сотвореного світу, звертаємося із закликом до всіх людей доброї волі шукати таких способів життя, щоб було якомога менше марнотратства та якомога більше поміркованості, виявляючи якнайменше захланності і якнайбільше великодушності для того, щоб захистити світ Бога та добро Його люду.

ПРО ЛЕКТОРА: Михайло Неїжмак, референт Бюро УГКЦ з питань екології на теренах Сходу України

КОЛИ: 31 березня 12:00
ДЕ: вул. Армавірська, 28 (44 квартал, зупинка 16 міська лікарня)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *