Апостол: Тит. 302 зач.; 2, 11-14; 3, 4-7.
До Тита послання святого апостола Павла читáння.
11. Сину Тите, Божа благодать явилася спасенна всім людям 12. і навчає нас, щоб ми, зреклися нечестя та грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці, 13. чекаючи блаженної надії і славної появи великого Бога й Спаса нашого Ісуса Христа, 14. який видав себе самого, щоб викупити нас від усякого беззаконня та щоб очистити собі народ, що був би його власний, ревний до добрих діл.
4. Та коли явилась ласкавість і любов до людей Спаса нашого Бога, 5. він спас нас не ради діл справедливости, які ми були зробили, але зо свого милосердя, купіллю відродження і відновлення Святого Духа, 6. якого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, нашого Спаса, 7. щоб ми, оправдані його благодаттю, стали згідно з надією наслідниками життя вічного.

Євангеліє: Мт. 6 зач.
Євангеліє від Матея 3, 13-17.
13. В той час Ісус прибув із Галилеї на Йордан до Івана, щоб христитися від нього, 14. але Іван противився йому, кажучи:
– Мені треба христитися в тебе, а ти приходиш до мене?
15. Ісус у відповідь сказав до нього:
– Лиши це тепер, так бо личить нам здійснити всяку правду.
І він лишив його. 16. А охристившись, Ісус зараз же вийшов з води. І ось розкрилось небо, і він побачив Духа Божого, який спустився, мов голуб, і зійшов на нього.
17. І голос пролунав з неба:
– Це Син мій любий, якого я вподобав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *