Підбиваючи підсумки минулого року, найбільші світові газети назвали Папу Франциска однією з найголовніших і значущих осіб.

Причому мова йде не тільки про актуального Понтифіка, але також про його попередника. Наприклад, італійська «La Stampa» назвала фразою, яка відкрила рік, слова Бенедикта XVI виголошені під час відмови від Петрової посади: «Повністю усвідомлюючи серйозність цього акту, у повній свободі, я заявляю, що я відмовляюся від служіння Римського єпископа». Знімок двох пап, зроблених під час їх зустрічі у Кастель Гандольфо, також прикрасив підсумковий фоторепортаж міланського «Corriere della sera».

«Протягом 2013 ніхто не привернув увагу людей в усьому світі більше ніж Папа Франциск», — написала британська «Financial times» 30 грудня. За словами видання, яке слідом за американським «Times» назвала Понтифіка «людиною року», «за дев’ять місяців після свого обрання, він зробив важливий перегляд у здійсненні папського служіння».

23 грудня зображення Святішого Отця прикрасило обкладинку американської газети «New Yorker». Папа був представлений художником Беррі Бліті в незвичайній формі — у вигляді «снігової ангела». Усміхнений Франциск на зображенні лежить на снігу з широко розставленими руками, які залишали сліди крил.

Нарешті, чоловічий журнал «Esquire» назвав Папу Франциска «найкраще вдягненим чоловіком року», тому що його одяг, на думку редакції, найбільше відповідає місії та філософії служіння, яке він несе. Папа елегантний, бо справжній, підкреслило видання.

Джерело: CREDO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *