З нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів на парафії Святого Миколая Чудотворця Української Греко-Католицької Церкви вшановували воїнів та волонтерів.

Як повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на власного кореспондента, у неділю, 5 грудня, парафіяни храму Святого Миколая Чудотворця УГКЦ зібралися на тематичний захід, який влаштували спільно з адміністратором парафії Іваном Талайлом, були представники військових підрозділів, добробатів, криворізьких козаків. Тут також сьогодні були рідні захисників України, волонтери та дітлахи.

Серед особливих гостей був і 87-річний Йосип Гевчук, котрий у підлітковому віці був зв’язковим в Українській Повстанській армії.

Своєю присутністю збори вшанував і настоятель парафії Святого Миколая Чудотворця, протоієрей Православної Церкви України Роман Бацвін.

 

Дорослі та діти спільно підготували вітання для захисників України: діти читали вірші, адміністратор парафії підготував невеликі подарунки.

Своїми спогадами про Українську армію, етапи її становлення та роздуми про нинішню ситуацію поділилися учасники бойових дій, яким випало захищати Україну в сучасній російсько-українській війні. Виступила також мати загиблого захисника України Андрія Цвітненка – Ірина Харчук.

Зі словами подяки нинішнім захисникам України звернувся Йосип Гевчук. Він провів невеликий історичний екскурс, розповівши присутнім про роль УГКЦ у духовному та патріотичному вихованні та історію створення в Кривому Розі першої парафії УГКЦ.

Свій виступ пан Йосип закінчив словами “Слава Україні!” та “Слава Героям!”.

Завершилася тематична зустріч спільною фотосесією та чаюванням.

Додамо, що захід проходив у будиночку, розташованому на території, де будується храм Святого Миколая Чудотворця. У цьому ж будиночку проходять і богослужіння, оскільки парафія зазнає дефіциту коштів для будівництва храму. Щоб будівництво храму просувалося оперативніше, всі охочі можуть допомогти, пожертвувавши для цього можливу суму. Реквізити вказані на скріншоті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *