Слава Ісусу Христу! Дорогі в Христі!

Стоячи на порозі Нового 2014 року Божого, подякуймо нашому Богові й Спасителеві за всі благодаті, які ми від Нього отримали. Цей рік був всенародним підтвердженням європейського вибору нашого народу, який довершив у своєму Хрещенні рівноапостольний князь Володимир 1025 років тому. Хрещення Русі-України стало її оновленням, заклало основи для соборності нашої держави в сім’ї християнських народів Європи.

Новим цей рік буде тому, що ми стоїмо на порозі оновлення нашого суспільства.

1. Цей рік, який є перед нами, ми називаємо новим не лише тому, що змінюється число в календарі. Новим цей рік буде тому, що ми стоїмо на порозі оновлення нашого суспільства. Джерелом оновлення і всього справді нового в нашому житті є лише Господь Бог. Це Він оновлює Всесвіт у своєму Сині Ісусі Христі силою і діянням Святого Духа. Устами пророка Ісаї Господь каже нам у цей новорічний час: «Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце» (Іс. 65,17).

Мусимо відчути особисту відповідальність за долю нашого народу і його держави…

2. Для того щоб оновити Україну, мусимо «перезавантажити» насамперед самих себе. Істинно нова людина, оновлена силою Божою, була об’явлена людству в Христі-Ісусі. Він, як правдивий Бог та правдива Людина, оновив людство в собі і подає нам сьогодні, у цьому Новому році, силу для оновлення нашого народу. Про це навчає апостол Павло: «Коли хто в Христі, той нове створіння, стародавнє минуло, ото сталось нове!» (2 Кор. 5, 17). Мусимо відчути особисту відповідальність за долю нашого народу і його держави, по-новому побачити власну гідність та силу, бо оновлення нашого народу може відбутися лише через оновлення кожного українця нашим зусиллям та благодаттю Святого Духа. Оновлена повага до гідності людської особи, повага до кожного як вільної людини, створеної на образ і подобу Божу, є фундаментом, на якому будується держава, що є гідна цієї Людини.

Нехай Боже благословення… обновить надію кожного на кращу долю.

3. Нехай цей Новий рік буде благодатним часом для всіх нас. Сповнімося радістю та вірою в Божу допомогу і присутність поруч із нами! Нехай Божий мир царює на нашій землі. Нехай Боже благословення спочиває на нашому народі, обдарує істинною любов’ю кожну нашу домівку, обновить надію кожного на кращу долю.

Нехай Дух Святий – творча Божа сила – підійме на нові висоти творчий дух українського народу, що впевнено прямує до християнського та європейського кращого майбутнього!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Благословення Господнє на вас!

+ Святослав,
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви

Джерело: Новини УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *