Передріздвяні молодіжні реколекції 7-9 грудня відбулися у Верхньодніпровську Дніпропетровської області. У рамках Єдиного Молодіжного Простору участь у реколекціях взяла молодь з Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська. Реколектантом був салезіянин о. Максим Рябуха.

02
Учасники мали спільну молитву Тезе, пісні під гітару, запалені свічки в храмі у вигляді серця. Також рольові ігри, теніс, більярд. Чудова, неповторна атмосфера, гарні друзі, почуття гумору, а також смачні страви від пані Світлани допомогли всім здружитися ще ближче і почати мріяти про Передвеликодні молодіжні реколекції.

03
Найбільше запам’яталися слова владики Андрія Сапеляка про щастя, про справжню непідкупну любов до нас матері нашої Марії та її Божественного Сина.
На проповіді 92-річний Владика нагадав про те, що Ісус під час Літургії незримо присутній у храмі під виглядом хліба і вина. «І це вже не хліб і вино, а тіло і кров Христові. Кожної неділі Він чекає на зустріч з нами», – підкреслив владика Андрій. – «А коли читаєте молитви, просіть і своїми словами, Він любить, коли ви так робите. І Марія любить… Називайте їх по імені».
Владика наголосив на тому, що Марія дбає про кожного з нас і про Україну в особливий спосіб, і що Вона не дозволить знищити наш народ. «Ми ще будемо великим народом. Українці дуже добрий і гарний народ, але у нього комуністи відібрали віру і наше завдання як можна більшу кількість людей привести до Бога», – впевнений Владика.

04
Пізніше ми ще говорили про громадське життя. Владика просив нас бути громадсько активними та протиставлятися злу у всіх його проявах.

05
06
07
Віталій Непомнящий для прес-служби Донецько-Харківського екзархату УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *