2-18 липня у Києві з ініціативи Комісії УГКЦ з питань євангелізації відбулася Школа євангелізації. Перша зустріч учасників Школи була присвячена темі “Одна віра, один Господь, одне хрещення”. Про це повідомила Віра Ценглевич, голова Комісії у справах євангелізації Львівської архиєпархії УГКЦ.

З цієї нагоди до столиці з’їхалися активні миряни з Кіровограда, Кривого Рогу, Київщини, Тернопільщини та Львівщини. Програма навчання у Школі була насичена і включала змістовні лекції, спільну щоденну молитву, цікаві екскурсії столицею (зокрема, слухачі Школи відвідали Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ). За словами організаторів, таке навчання має на меті сприяти розширенню християнського світогляду і укріпленню у вірі «нових євангелізаторів».

Так, учасники Школи євангелізації поглибили свої знання зі Святого Письма, яке пояснював о. Юрій Щурко, керівник Духовно-пасторального відділу УКУ, пізнавали літургіку під час лекцій о. Василя Чудійовича, віце-канцлера курії Київської архиєпархії УГКЦ, вчилися бути євангелізаторами за допомогою викладу Віри Ценглевич, голови Комісії у справах євангелізації Львівської архиєпархії УГКЦ, почерпнули знання з основ християнської філософії від о. Олега Шепетяка, доктора філософії, та вивчали методи практичної євангелізації, слухаючи пояснення о. Ігоря Головчака, виконавчого секретаря Комісії УГКЦ у справах євангелізації.

Наступна зустріч учасників Школи євангелізації запланована на жовтень.

Департамент УГКЦ

Джерело: Новини УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *