Вже другий рік поспіль напередодні Страсного тижня за григоріанським календарем у Кривому Розі проводиться спільна молитва хресної дороги Ісуса Христа, яку разом переживають спільноти римо і греко-католиків.

01

Ця молитва показала, що ті страждання, які перетерпів Наш Спаситель Ісус Христос 2000 років тому, актуальні особливо в наш час, коли Україна переживає хресну дорогу і Господь страждає разом з нами. Тоді Христос страждав задля нашого навернення, і тепер, молитвами зупинок цієї «хресної дороги», Він нас закликав покинути гріхи: байдужість, зневіру – і чинити добро брату і сестрі, які страждають поруч, прощати кривду, не прив’язуватись до матеріальних речей, а навпаки, цінувати духовні, любити батьків.

02

03

Під час «хресної дороги» розп’яття символічно несли різні групи людей: священики, молодь, переселенці зі Сходу України, медики, сестри-монахині, паламарі, військові, цим показуючи, що Бог всіх людей закликає до відкинення гріхів і життя за Божими заповідями, щоб, як сказав отець Іван Талайло, ми добре приготувалися до Пасхальних свят, бо від нашого навернення залежить, яким буде мир.

04

05

06

Джерело: facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *