“Якщо ти хочеш змін у майбутньому — стань цією зміною в сьогоденні”, — під таким гаслом Магатма Ганді проходитиме локальний “Форум відповідальних людей” у Кривому Розі. Його організатори — Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, прагнуть через ці форуми консолідувати найактивніших українців довкола формування свідомого суспільства.

— В межах нашого великого “Форуму відповідальних людей” у Львові ми обговорювали, де передовсім варто провести локальні зібрання. Запропонувавши учасникам із Кривого Рогу, побачили їх особливий запал і зацікавлення. Справді, вже невдовзі вони, а саме активні громадяни пані Дарина Пазенко, Олена Пазенко та Наталія Шервуд із ГО “Жіноча Сотня” і ГО “Ватра” почала працювати над тим, щоб організувати разом із партнерами в своєму місті Форум відповідальних людей, — каже координатор заходу, секретар Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ Орест Гевак.

Тематика Форум досить широка, матиме дві панельних дискусії: “Як минуле творить сьогодення? Як можна на це вплинути?” і “Як сьогодні будує завтра? Спостерігачі чи творці?”. На ці теми говоритимуть спікери з цілої України.

— Головне завдання нашого форуму — вчимося вибудовувати довіру і співпрацю в суспільстві: між громадськими активістами, бізнесом, владою та Церквою. Тим більше, що власне парафії УГКЦ, зокрема місцеві парафії храмів Святого Володимира і Ольги, Святої Трійці та Карітас УГКЦ, є активними партнерами Форуму, — додав Орест.

Захід буде проходитиме 21 жовтня в приміщенні Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16). Учасниками Форуму будуть також студенти і викладачі цього вишу, який теж є партнером заходу.

Прес-служба Молодіжної комісії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *