В парафії святих Володимира і Ольги УГКЦ, що в м. Кривому Розі, провели одноденну виставку-конференцію, присвячену 150-літтю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Захід відбувся з ініціативи Інституту історії Церкви Українського католицького університету (УКУ) та Криворізької Ради Церков. Про це повідомив диякон Станіслав Старинський.

150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького

002

003

Крім цього, учасники виставки прослухали лекцію про вчення та діяльність митрополита Андрея в суспільно-соціальному житті. Доповідав Зиновій Свереда, доцент Папського Григоріанського університету (Рим, Італія), який викладає соціальну економіку для студентів з Африки, Азії, Європи.

004

005

006

Додамо, після подій на Євромайдані п. Зиновій повернувся до України і заснував Академію етики та економіки. Викладач проводить тренінги з соціального підприємництва, творчості та розвитку громад.

007

На зустрічі були присутні парафіяни з місцевих громад УГКЦ, римо-католицька молодь та представники протестантських релігійних спільнот.

150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького

009

010

Під час лекції прозвучали такі основні думки: «Криза – це незнання потенціалу громади та народу, а також – відсутність лідерів, які подають ідею, і самі живуть нею. Потрібно щось робити не для людей, а з людьми.  Творча та молитовна родина –  найкращий університет,  що будує, як моральні цінності, світогляд  та бажання працювати для суспільного добра».

011

Джерело: facebook.com
Фото: Місіонери Салентини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *