18 серпня в парку «Київ в мініатюрі» Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, благословив новий експонат: мініатюрне зображення Патріаршого центру УГКЦ, який включає Патріарший собор Воскресіння Христового та адміністративний будинок. В освяченні взяли участь: Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, духовенство, жертводавці та представники адміністрації парку.

«Це символічна подія. Ми сьогодні благословляли макет, але сподіваємося, що через рік освячуватимемо наш Патріарший собор. Наступного року ми будемо святкувати 1025-ліття Хрещення Русі-України. У Києві відбуватиметься засідання нашого Синоду. Ми хочемо дочекатися до того дня, коли з поміччю Божою і за підтримки наших жертводавців у 2013 році освятимо наш собор. Тож нехай це благословення буде передвісником великого освячення», − сказав у своєму слові Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав подякував родині Токачів, за ініціативи та кошти якої було виготовлено і встановлено цю мініатюру. «Завдяки вам мешканці і гості столиці, які будуть проходжуватися цим “мініатюрним Києвом”, матимуть у свідомості присутність УГКЦ як невід’ємної частини архітектури цього міста, його історії і сьогодення», − сказав Блаженніший Святослав жертводавцям.

Користаючи з нагоди, Глава УГКЦ закликав усіх вірних та людей доброї волі допомогти своїми пожертвами завершити будівництво Патріаршого центру.

Довідка
Парк «Київ в мініатюрі» було відкрито 23 червня 2006 року. Площа мініатюрного міста 1,8 га. Своєю різноманітною колекцією споруд у масштабі 1:33 парк відтворює сучасний Київ з найбільш відомими пам’ятками архітектури. На виготовлення всіх макетів пішло майже чотири роки.

1
2
3
4
5
6
7
8
Блаженніший Святослав подякував родині Токач, яка з власної ініціативи та матеріальної допомоги спричинилася до виготовлення і встановлення цієї мініатюри. «Завдяки вам мешканці і гості столиці, які будуть у цьому “мініатюрному Києву” проходжуватися, матимуть у свідомості присутність УГКЦ, як невід’ємної частини архітектури цього міста, його історії і сьогодення», − сказав Блаженніший Святослав жертводавцям.

Користаючи з нагоди Глава УГКЦ закликав усіх вірних та людей доброї волі допомогти своїми пожертвами завершити будівництво Патріаршого центру, щоб могти його освятити.

Джерело: Медіаресурс УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *