Пропонуємо Вашій увазі маленьку книжечку, яка так необхідна для людей, які справді вважають себе християнами.

“Цей іспит сумління доволі незвичний і після поверхового перегляду може викликати здивування, розгублення чи й шок. Тому я не радив би читати його людям, для яких християнство зводиться до участі вряди-годи в Літургії, посвяченні пасок і сповіді раз на рік. Цей іспит сумління також не для тих, що зав’язують немовлятам червоні нитки і застерігають, щоб не свистіти в хаті, бо не буде грошей, а свячену воду сприймають як засіб від фізичної недуги.

Він не для тих, які вважать, що достатньо бути просто доброю людиною. Ця категорія «віруючих», очевидно, не сприйме пропонованого іспиту сумління.

Цей іспит сумління – для тих, хто розуміє, що бути християнином – це дозволити Богові проникнути в усі сфери нашого життя. Для тих, хто усвідомлює, що християнство – це динамічний процес пізнавання Бога, людей, себе, своєї духовності і свого гріха. Хто готовий взяти відповідальність за свій розвиток, за свої стосунки з Христом і ближніми. Хто врешті готовий відповісти на виклик і відважно пірнути у глибини таїнственної присутності Святого Духа у своєму житті. Хто готовий померти, щоб почати жити.

Богдан Трояновський”

Львів, видавництво “Свічадо”, 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *