Вчора БФ “Карітас Кривий Ріг” святкував відкриття дитячого майданчика в рамках реалізації проекту “Центр підтримки сімї”, Caritas_Ukraine, за сприяння Caritas_PolskaMinisterstwo_Spraw_Zagranicznych.

Святкування з нами розділили наші бенефіціарії, парафіяни, гості, а також голова Довгинцевської райради м.Кривого Рогу – пан Ігор Ратінов, керівник Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям та ГО “Набат Кривбас” – В. Самойленко-Тидір, спеціаліст з питань захисту прав людини та взаїмодії з громадами БФ Право на захист – О. Пазенко, голова товариства Червого хреста Марина Григорівна,заступник начальника центрального міськрайонного відділу з питань пробації м. Кривого Рогу – В. Балабан, представник правління ГО Жіноча сотня – Н. Сельтєєва.

Урочистості – привітальні слова та подяки, вірші та пісні від наших юних відвідувачів – скінчились перерізанням стрічки та молитвою на освячення майданчика, а далі малеча по-дитячому щиро раділа новим гойдалкам, вишукуючись в чергу, щоб погойдатися і встигнути всюди. Атмосферу радості та щастя підтримали аніматори. І звісно наше свято не обійшлося без величезного, красивого і неймовірно смачного торта з кавою та чаєм.

Фото 0564.ua, facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *