Брак часу є однією з наших бід. Від понеділка до п’ятниці ми живемо на максимальній швидкості, уповільнюючи свій біг лише ненадовго на вихідні. Одним із наслідків безперервної гонитви є нерегулярна молитва, а іноді й повна її відсутність. Пропонуємо 7 кроків, що допоможуть знайти час на молитву щодня.

 ➡ 1. Переконайся, що маєш сили, аби помолитися

Втомленій людині важко буде знайти час для молитви. Варто подбати про регулярний сон і відпочинок після роботи. Після відпочинку справи йдуть краще.

 ➡ 2. Розпочинай кожен день, кажучи Богові «доброго ранку»
Коли прокинешся, привітайся з Богом. Якщо маєш схильність дрімати, спробуй встати одразу. Початок дня є дуже добрим моментом для молитви.

 ➡ 3. Обмеж час на Фейсбук 
Дуже багато часу ми витрачаємо на перевірку активності друзів у соціальних мережах. Обмеження у користанні Фейсбуком, приміром, може стати гарним способом віднайти багато вільного часу.

 ➡ 4. Використовуй свій смартфон
Ми вже давно перестали використовувати телефони тільки для дзвінків. Чому б не застосувати їх для молитви? Такі програми, як «Цитати з Біблії», «Молитва в дорозі», або й просто інтернет-доступ до Літургії Годин на сайті, обов’язково мають бути в наших ґаджетах.

 ➡ 5. Молися в дорозі 
Дорога на роботу або навчання становить чудову нагоду для молитви. Двадцяти хвилин їзди у трамваї цілком достатньо, наприклад, щоб помолитися Розарій.

 ➡ 6. Пам᾽ятай: усе, що ти робиш, є молитвою
Припусти, що твоя робота, навчання, відпочинок і будь‑яка інша активність — це молитва. Не принципово, чи пишеш на роботі звіт для шефа, чи готуєшся до сесії: Бог хоче бути присутнім у кожному моменті твого життя.

 ➡ 7. Не засинай, не подякувавши Богові за те, що сьогодні відбулося
Подяка — це добрий спосіб завершити день; це також чудова нагода для молитви. Навіть якщо ти дуже втомився, в кількох словах віддай Богу день, який добіг кінця.

Джерело: deon.pl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *