У вересні 2012 року відбулася акція «Місяць із Бруно Ферреро». З нагоди цього заходу були записані історії з відомих книжок письменника. Пропонуємо Вам послухати ці аудіозаписи в Бібліотеці.

Бруно Ферреро

Бруно Ферреро — католицький священик-монах, який належить до Салезіянського Згромадження, основна мета якого «виховувати добрих християн та чесних громадян». В Україні Згромадження працює з 1991 року.

Отець Бруно народився в Італії, у містечку Віларбассе, неподалік Турину 5 травня 1946 року. У юному віці він вступив до Салезіянського Згромадження і в 17 років склав перші монаші обіти. Згодом він закінчив семінарію і в 1974 році став священиком. Вивчав філософію, теологію, психологію, декілька років викладав у школі. Подальша його діяльність була пов’язана з видавничою справою та журналістикою. Сьогодні він є головним редактором Салезіянського Вісника, а також автором педагогічних праць та книжок на теми сім’ї, виховання, а також історії для дітей та молоді.

Українською видано понад 20 його книг, які є бестселерами. Зокрема: «Звуки арфи», «Політ сокола», «Життя — це все, що ми маємо», «Це знає тільки вітер», «Сорок казок у пустелі», «Часом досить промінчика», «Спів польового цвіркуна», «Таємниця червоних рибок», «Кола на воді», «Троянда також важлива».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *